25 жовтня: День пам’яті Папюса.

Papus_01Папюс – містичне ім’я доктора Жерара Анкосса, який фактично сформував душевну атмосферу та філософію успіху сучасної Європи. Папюс заснував Християнський Мартиністський Орден, який став «школою європейської еліти».
Папюс пройшов вельми нелегкий життєвий шлях, ні на мить не припиняючи своєї роботи по духовному просвітництву не тільки у Франції , але також і в інших країнах Європи та в Російській Імперії.
Папюс тричі (у 1901, 1905 і 1906 роках) відвідував Росію з метою посвячення та консультації Царської родини, читав з лекції Російській Еліті по духовному розвитку людини.
Папюс у 1905 році передбачив трагічну долю російського Імператора та пообіцяв берегти рід Романових доки буде живий.
Папюс 1914 році, як тільки почалася Перша Світова війна, пішов на фронт лікарем. Він поводив себе відчайдушно і допомагав всім – французам, німцям, англійцям, Папюс не ділив поранених і хворих на “своїх” і “чужих”. У багатьох складалося відчуття, що ця людина шукає смерті …
Отримав ураження бойовими отруйними речовинами – Фосгеном та Іпритом, внаслідок чого залишив цей світ 25 жовтня 1916 року.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>